| Coverage | Tunisia |
|---|---|
| Network | TUNTEL:4G |
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 41055 ع.د |
| Coverage | Tunisia |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 11169 ع.د |
| Coverage | Tunisia |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 13209 ع.د |
| Coverage | Tunisia |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 14365 ع.د |
| Coverage | Tunisia |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 18700 ع.د |
| Coverage | Tunisia |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 26333 ع.د |