| Coverage | Cayman Islands |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 20400 ع.د |
| Coverage | Cayman Islands |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 26316 ع.د |
| Coverage | Cayman Islands |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 32606 ع.د |
| Coverage | Cayman Islands |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 49300 ع.د |
| Coverage | Cayman Islands |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 76959 ع.د |
| Coverage | Cayman Islands |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 134300 ع.د |