| Coverage | Israel |
|---|---|
| Network | Annatel:5G |
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 26146 ع.د |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 18479 ع.د |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 19040 ع.د |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 33745 ع.د |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 47600 ع.د |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 66300 ع.د |