| Coverage | Paraguay |
|---|---|
| Network | Tigo:LTE
Claro:LTE |
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 18530 ع.د |
| Coverage | Paraguay |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 8330 ع.د |
| Coverage | Paraguay |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 14790 ع.د |
| Coverage | Paraguay |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 29240 ع.د |
| Coverage | Paraguay |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 50320 ع.د |