| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Network | T-Mobile:5G |
| Validity | 10 days |
| Price | 45050 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 5950 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 13430 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 27030 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 28730 ع.د |