| Coverage | United States |
|---|---|
| Network | T-Mobile:5G
Verizon:5G |
| Validity | 30 days |
| Price | 88400 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 3 days |
| Price | 6222 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 7735 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 18700 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 25500 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 28900 ع.د |