| Coverage | Central African Republic |
|---|---|
| Network | Orange:3G |
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 43520 ع.د |
| Coverage | Central African Republic |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 23290 ع.د |
| Coverage | Central African Republic |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 34000 ع.د |
| Coverage | Central African Republic |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 59500 ع.د |