| Coverage | Antigua And Barbuda |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 19380 ع.د |
| Coverage | Antigua And Barbuda |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 29580 ع.د |
| Coverage | Antigua And Barbuda |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 38420 ع.د |
| Coverage | Antigua And Barbuda |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 57120 ع.د |