| Coverage | Netherlands |
|---|---|
| Network | KPN:4G |
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 57800 ع.د |
| Coverage | Netherlands |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 27540 ع.د |
| Coverage | Netherlands |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 35190 ع.د |
| Coverage | Netherlands |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 44540 ع.د |
| Coverage | Netherlands |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 50983 ع.د |
| Coverage | Netherlands |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 66640 ع.د |