| Coverage | Republic of the Congo |
|---|---|
| Network | Airtel:4G |
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 45696 ع.د |
| Coverage | Republic of the Congo |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 22950 ع.د |
| Coverage | Republic of the Congo |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 32300 ع.د |
| Coverage | Republic of the Congo |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 47600 ع.د |