Global
| Coverage |
|
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 60 days |
| Price | 68000 ع.د |
| Coverage |
|
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 180 days |
| Price | 119187 ع.د |
| Coverage |
|
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 365 days |
| Price | 134300 ع.د |
| Coverage |
|
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 60 days |
| Price | 68000 ع.د |
| Coverage |
|
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 180 days |
| Price | 119187 ع.د |
| Coverage |
|
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 365 days |
| Price | 134300 ع.د |