| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 17187 ع.د |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 24106 ع.د |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 29716 ع.د |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 43979 ع.د |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 71400 ع.د |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 111299 ع.د |