| Coverage | United States |
|---|---|
| Network | T-Mobile:5G
Verizon:5G |
| Data | 20 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 28900 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 7735 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 12750 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 15300 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 16983 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 365 days |
| Price | 74800 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 50 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 62900 ع.د |