| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Network | BH Telecom:4G |
| Validity | 3 days |
| Price | 17340 ع.د |
| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 10200 ع.د |
| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 11900 ع.د |
| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 15300 ع.د |