| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Network | BH Telecom:4G |
| Validity | 15 days |
| Price | 59500 ع.د |
| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 10200 ع.د |
| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 11900 ع.د |
| Coverage | Bosnia and Herzegovina |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 48450 ع.د |
| Coverage | United Arab Emirates |
|---|---|
| Validity | 10 days |
| Price | 64974 ع.د |