| Coverage | United States |
|---|---|
| Network | T-Mobile:5G
Verizon:5G |
| Validity | 15 days |
| Price | 44200 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 8857 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 3 days |
| Price | 11883 ع.د |
| Coverage | United States |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 16983 ع.د |