| Coverage | Finland |
|---|---|
| Network | DNA Ltd:5G |
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 13430 ع.د |
| Coverage | Finland |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 43996 ع.د |
| Coverage | Finland |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 57987 ع.د |
| Coverage | Finland |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 28050 ع.د |