| Coverage | British Virgin Islands |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 34000 ع.د |
| Coverage | British Virgin Islands |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 24140 ع.د |
| Coverage | British Virgin Islands |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 51000 ع.د |
| Coverage | British Virgin Islands |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 66640 ع.د |