| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Network | T-Mobile:5G |
| Validity | 3 days |
| Price | 16830 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 5950 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 13430 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 11730 ع.د |
| Coverage | Virgin Islands (U.S.) |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 28730 ع.د |
| Coverage | United Arab Emirates |
|---|---|
| Validity | 10 days |
| Price | 64974 ع.د |