| Coverage | Mongolia |
|---|---|
| Network | Mobicom:LTE |
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 26010 ع.د |
| Coverage | Mongolia |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 13430 ع.د |
| Coverage | Mongolia |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 19890 ع.د |
| Coverage | Mongolia |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 38250 ع.د |
| Coverage | Mongolia |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 68850 ع.د |
| Coverage | Mongolia |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 44625 ع.د |