| Coverage | Côte d'Ivoire |
|---|---|
| Network | Orange:4G |
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 17000 ع.د |
| Coverage | Côte d'Ivoire |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 32096 ع.د |
| Coverage | Côte d'Ivoire |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 40800 ع.د |
| Coverage | Côte d'Ivoire |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 57800 ع.د |