| Coverage | Democratic Republic Of The Congo |
|---|---|
| Network | Vodacom:4G |
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 17000 ع.د |
| Coverage | Democratic Republic Of The Congo |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 27200 ع.د |
| Coverage | Democratic Republic Of The Congo |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 34000 ع.د |
| Coverage | Democratic Republic Of The Congo |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 52360 ع.د |
| Coverage | Democratic Republic Of The Congo |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 85000 ع.د |