| Coverage | Papua New Guinea |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 86309 ع.د |
| Coverage | Papua New Guinea |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 14110 ع.د |
| Coverage | Papua New Guinea |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 26180 ع.د |
| Coverage | Papua New Guinea |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 34510 ع.د |
| Coverage | Papua New Guinea |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 51000 ع.د |