| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Network | EE:5G |
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 29665 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 6800 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 11696 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 11900 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 13600 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 14025 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 15283 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 16286 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 50 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 47838 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 59687 ع.د |