| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Network | FT Samskifti:4G |
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 32300 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 10183 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 12580 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 20400 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 58650 ع.د |