| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Network | FT Samskifti:4G |
| Validity | 10 days |
| Price | 68000 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 20400 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 32300 ع.د |
| Coverage | Faroe Islands |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 58650 ع.د |