| Coverage | North Macedonia |
|---|---|
| Network | A1:4G |
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 49640 ع.د |
| Coverage | North Macedonia |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 13430 ع.د |
| Coverage | North Macedonia |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 16830 ع.د |
| Coverage | North Macedonia |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 22950 ع.د |
| Coverage | North Macedonia |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 29920 ع.د |