| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Network | EE:4G |
| Validity | 10 days |
| Price | 25500 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 3 days |
| Price | 5100 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 6800 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 3 days |
| Price | 10557 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 11696 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 14025 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 26979 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 29665 ع.د |