| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Network | EE:4G |
| Validity | 7 days |
| Price | 24310 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 3 days |
| Price | 5100 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 15283 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 16286 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 26979 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 30600 ع.د |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 59687 ع.د |