| Coverage | Dominica |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 49130 ع.د |
| Coverage | Dominica |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 21250 ع.د |
| Coverage | Dominica |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 34170 ع.د |
| Coverage | Dominica |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 68000 ع.د |